hizmetler-01

PROJE VE TASARIM

Her üretim işinde olduğu gibi işimiz projelendirmeyle başlıyor.
Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda önceliğimiz, masada yol haritamızı belirlemek, mecranın keşfi, ölçülendirme, fotoğraf çekimi, yapılacak işin simülasyonu, yapılacak işe uygun malzeme belirleme ve zaman yönetimini içermektedir.

Hayaller her zaman gerçeğe dönüşemeyebiliyor. Tasarım ekibimiz, tecrübesiyle uygulanabilir tasarımlar üreterek hayal gücü sınırlarını zorlayan, estetiğin teknoloji ile buluştuğu çalışmalara imza atmakta..

ENDÜSTRİYEL ÜRETİM

Konusunda deneyimli üretim ekibimiz, tasarımı ve üretim projelendirmesi tamamlanan işleri üretim programı içerisine alarak çalışmalarına başlar.

Üretim ve montaj planlamasına alınan iş, ilgili müşteri yöneticisi denetiminde, gereken teknik standartlara uygun ve teslim zamanlamasına uyan bir akışta tamamlanır.

Üretimde kullandığımız hammadde veya yarı mamul ürünlerin tamamı kendini kanıtlamış, gerekli sertifika ve belgelere sahip ürünler içerisinden seçilmektedir.

hizmetler-02
hizmetler-03

MONTAJ

Projenin başlangıcında yaptığımız keşif çalışması, imalatı tamamlanan ürünün montajı için ekibimize kolaylık sağlamaktadır. Montaj ekibimiz, proje dosyasında detayları belli olan ürünün montajını tüm güvenlik önlemlerini alarak gerçekleştirir.

Yaptığımız montajların önemli bir kısmı yüksek alanlarda olduğundan deneyimli montaj personellerimiz düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerinden geçmekte ve gerekli sertifikalara sahiptirler.

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı sektörü, teknolojinin ilerlemesine paralel bir şeklide gelişen ve her geçen gün yenilenen bir sektördür. Geçmişte belli standartlar çerçevesinde sadece rulo malzemeler üzerine 72dpi kalitede baskı yapabilen makineler, günümüzde tabaka malzemeler ( cam, tahta, Pleksiglas vb. ) üzerine de yüksek kalitede baskı yapabilmektedir.

Sektördeki bu gelişimi takip ederek yüksek baskı kalitesinde ve geniş yelpazede malzemeler üzerine baskı yapabilen makineler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

hizmetler-04